KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834049

nr 1483 4049

Akvarell

Winnie von Kantzow. Signerad 1944, träd framför hus, ca 32x40 cm, yttermått inklusive ram. 47x55 cm, akvarell

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 20:01:12

21/8 15:29:27 1      100 kr
22/8 18:46:48 2      Vinnande bud